Usługi

Bony Zdrowotne

Niniejszym przedkładamy Państwu specjalną ofertę Regionalnego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. na zakup talonów dla pracowników Państwa przedsiębiorstwa. Bony Zdrowotne o nominałach 20, 50 i 100 złotych, pracownicy Państwa firmy, będą mogli wykorzystać w dogodnym dla siebie czasie, w Regionalnym Centrum Zdrowia – Przychodni lekarzy specjalistów w Zbąszyniu.

 

Pracownik sam zdecyduje, jakie świadczenia medyczne kupi za otrzymany talon i nie musi tego robić od razu, gdyż oferujemy długi termin ważności bonów.

Fakt ten sprawia, że Talony na usługi medyczne to oferta atrakcyjna nie tylko w okresie przedświątecznym. Talony mogą być formą bonusów w dłuższym okresie czasu co sprawi, że będą jednocześnie efektywnym sposobem motywacji. Ponadto Talony Regionalnego Centrum Zdrowia to dobra alternatywa dla różnego rodzaju prezentów. Będą stanowiły zaspokojenie istotnej potrzeby człowieka – opieki zdrowotnej.

Obdarowane talonem osoby z problemami zdrowotnymi – będą mogły bez gotówki skorzystać z szerokiej oferty 20 poradni i pracowni lekarzy specjalistów, zlokalizowanych na terenie przychodni bez zbędnej zwłoki. Wielu z naszych lekarzy w przypadku zidentyfikowanej potrzeby kwalifikuje pacjentów do operacji, które są wykonywane pod ich nadzorem w szpitalu. Pozostałe osoby będą mogły skorzystać z badań profilaktycznych, o których często zapominamy i nie doceniamy ich wagi.  

W zależności od ilości zakupionych talonów przez Państwa firmę proponujemy korzystne rabaty.

Przy zakupie talonów o wartości nominalnej powyżej 50.000,00 złotych rabat jest negocjowany indywidualnie.

Zasady korzystania z talonów przez obdarowanych pracowników i osoby trzecie reguluje REGULAMIN, STANOWIĄCY INTEGRALNĄ CZĘŚĆ NINIEJSZEJ OFERTY.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat sposobu zamawiania, sposobu rozliczeń zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (68) 386 77 77 lub mailowo: przychodnia@rcz-zbaszyn.pl

Talony po uprzednim zamówieniu za pośrednictwem formularza przesłanego na adres mailowy przychodnia@rcz-zbaszyn.pl, będą do odbioru w przychodni lub mogą być dostarczone przez naszego konsultanta.


Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777