O nas

DOFE - Zdrowie w rękach specjalistów

W dnia 10-12 maja 2019 roku zostały zaplanowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które są elementem kampanii #EUinmyregion pokazującym jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim oraz  wspiera ich promocję. W tym roku udział w VI już edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich zgłosiło także Regionalne Centrum Zdrowia, które przygotowało szereg atrakcji dla pacjentów i odwiedzających naszą placówkę w dniu 11 maja 2019 roku w godzinach 9.00-14.00

 

Zdrowie w rękach specjalistów (zobacz oficjalne informacje na stronie organizatorów DOFE)

Pozyskane środki unijne w ramach Projektu (więcej) pod nazwą: „Rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia w Zbąszyniu poprzez zakup nowoczesnej aparatury medycznej  i poszerzenie zakresu świadczonych usług medycznych” umożliwiły zakup między innymi aparatów do diagnostyki USG.

Dziś badania ultrasonograficzne stały się naszym wiodącym obszarem działalności, a pacjenci korzystający z usług naszych lekarzy pochodzą z rejonu całej wielkopolski. Prowadzimy także szkolenia z tej dziedziny wiedzy. W zeszłym roku w ramach szkoleń organizowanych w Projekcie (więcej):  „Ultrasonograf - stetoskop lekarza XXI wieku” szkoliliśmy 32 lekarzy z całej Polski.  Szkolenia organizowane na terenie naszego ośrodka dotyczyły: usg jamy brzusznej w kontekście choroby nowotworowej. Całość sprawia, że pomimo oddalenia naszego Centrum od większych ośrodków miejskich nie stanowi to przeszkody dla naszych pacjentów, którzy korzystają z umiejętności naszych lekarzy i faktu, że posiadamy sprzęt, którym mogą pochwalić się tylko nieliczne ośrodki medyczne.

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy na badania diagnostyczne USG: przezciemiączkowe, gruczołu piersiowego oraz tarczycy.

Badania będą miały miejsce w naszym Centrum Medycznych w dniu 11 maja od godz. 9.00-14.00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, którą można wykonać osobiście w naszym ośrodku bądź telefonicznie pod numerem (68) 386 77 77

Dla wszystkich osób korzystających w tym dniu z naszych badań zapewniamy 40% zniżkę w stosunku do oferowanej ceny na co dzień.
Nazwa badania Cena standardowa   Cena z 40% zniżką
Badanie USG gruczołu piersiowego 150 PLN   90 PLN
Badanie USG gruczołu piersiowego z konsultacją lekarza 230 PLN   138 PLN
Badanie USG mózgu (przezciemiączkowe) 150 PLN   90 PLN
Badanie USG mózgu (przezciemiączkowe) z konsultacją lekarza 230 PLN   138 PLN
Badanie USG tarczycy 150 PLN   90 PLN
Badanie USG tarczycy z konsultacją lekarza 230 PLN   138 PLN

W ramach Dni Otwartych zapraszamy także na konsultacje ginekologiczne dotyczące wysiłkowego nietrzymania moczu i kwalifikację do zabiegu.

Badania będą miały miejsce w naszym Centrum Medycznych w dniu 11 maja od godz. 9.00-14.00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, którą można wykonać osobiście w naszym ośrodku bądź telefonicznie pod numerem (68) 386 77 77

Dla wszystkich osób korzystających w tym dniu z naszych badań i zakwalifikowanych do zabiegu zapewniamy 50% zniżkę w stosunku do oferowanej ceny na co dzień konsultacji i zabiegu.
Nazwa badania Cena standardowa Cena z 40% zniżką
Konsultacja ginekologiczna i kwalifikacja do zabiegu 150 PLN 75 PLN*
Zabieg IncontiLase - laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (więcej o zabiegu) 1 500 PLN** 750 PLN**
Kontynuacja leczenia laserowego 750 PLN 375 PLN

*Skorzystanie z konsultacji (kwalifikacji) ginekologicznej w dniu 11 maja 2019 roku uprawnia do wykonania zabiegu w cenach promocyjnych w dowolnym, uzgodnionym z lekarzem terminie.

**W przypadku wykonania zabiegu od jego ceny odliczona jest wcześniejsza konsultacja/kwalifikacja.

BEZPŁATNE BADANIE WAD POSTAWY U DZIECI I MŁODZIEŻY  

zapraszamy także rodziców z dziećmi, którzy chcą przebadać swoje pociechy pod kątem wad postawy. W przypadku dzieci, u których już stwierdzono wadę postawy, zapraszamy na konsultację celem podjęcia stałej opieki terapeutycznej i profilaktycznej.

MIASTECZKO NAMIOTOWE NA PARKINGU

Na parkingu przed Regionalnym Centrum Zdrowia usytuowane będzie namiotowe miasteczko, gdzie będą wykonywane bezpłatne badania słuchu, poziomu cukru, ciśnienia tętniczego. Chętni będą mogli także sprawdzić wiek biologiczny swojego ciała i skorzystać z bezpłatnej porady dietetyka.

Ponadto w ramach profilaktyki przeciw żylakowej pomagać będziemy w doborze medycznych rajstop uciskowych firmy Veera. Produkty tej marki od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, którzy zmagają się z problemem żylakowym. Specjalnie dla Państwa w tym dniu będzie możliwy zakup produktów firmy Veera po atrakcyjnej cenie.

STREFA DZIECI I MŁODZIEŻY  
Na parkingu przed Regionalnym Centrum Zdrowia usytuowane będą także  atrakcje dla dzieci i młodzieży
Pierwszeństwo do korzystania z atrakcji w strefie będzie przysługiwało dzieciom, które skorzystają z naszych usług. Rodzicie także mogą uzyskać karnet pierwszeństwa dla swoich milusińskich.

W tym dniu Państwa zdrowie znajdzie się w rękach specjalistów:

lek. med. Tomasz Walkowiak (więcej) lek. med. Zygmunt Iciek (więcej)

lek. med. Julia Łach  (więcej)

 
Magdalena Rybicka-Wachowska, psychodietetyk (więcej)

Agnieszka Żyła

kosmetolog (więcej)

 
mgr Alicja Sauermann, fizjoterapeutka (więcej) Magdalena Łukaszewska, pielęgniarka kardiologiczna W ramach profilaktyki przeciw żylakowej pomagać w doborze medycznych rajstop uciskowych firmy Veera będą przedstawiciele firmy. (więcej)
RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777