O nas

DOFE - Dla zdrowia i urody

W dnia 10-12 maja 2019 roku zostały zaplanowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które są elementem kampanii #EUinmyregion pokazującym jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim oraz  wspiera ich promocję. W tym roku udział w VI już edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich zgłosiło także Regionalne Centrum Zdrowia, które przygotowało szereg atrakcji dla pacjentów i odwiedzających naszą placówkę w dniu 11 maja 2019 roku w godzinach 9.00-14.00

 

Dla zdrowia i urody (zobacz oficjalne informacje na stronie organizatorów DOFE)

Szczególnym segmentem w działalności Regionalnego Centrum Zdrowia jest medycyna estetyczna. Tak prężny rozwój tej dziedziny nie byłby możliwy bez wsparcia środków unijnych w ramach kilku projektów, szczególnie: „Zwiększenie zdolności usługowej Regionalnego Centrum Zdrowia w Zbąszyniu poprzez rozbudowę zakładu i wprowadzenie wysoko innowacyjnych usług medycznych” (więcej o projekcie) oraz „Rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia w Zbąszyniu poprzez dywersyfikację działalności o innowacyjne procedury medyczne i zmiany organizacyjne” (więcej o projekcie).

Dzięki dużej ilości sprzętu jaką dysponuje Poradnia Medycyny Estetycznej opracowaliśmy spersonalizowane zabiegi łączone likwidujące lokalną tkankę tłuszczową, cellulit, wiotkość skóry, rozstępy, defekty skórne, skutki starzenia, zmarszczki, przebarwienia i wiele innych. W celu modelowania sylwetki wykorzystywane są aparaty: Exilis, EAT SkinShock System, Intraject oraz aparat do kriolipolizy.

Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniem do radiofrekwencji mikroigłowej i nieinwazyjnej blefaroplastyki opadających powiek. Aparat Intraject pozwala precyzyjnie uporać się ze zmianami skórnymi spowodowanymi procesem starzenia.  W walce z problemami estetycznymi pomaga nam aparat do karboksyterapii, który posiada szerokie zastosowanie nie tylko estetyczne. W swojej ofercie posiadamy również zabiegi nie wymagające okresu rekonwalescencji. Nieinwazyjny termolifting oparty o metodę emisji i kontroli przepływu energii przez skórę jest możliwy dzięki urządzeniu Exilis.

Oferta zabiegowa pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie problemy estetyczne, a także mikrodermatochirurgię i pozwala ułożyć indywidualny program dostosowany do wymagań klientów.

Współczesna kosmetologia nie opiera się wyłącznie na zabiegach upiększających. Dzięki lampie ekscymerowej wspomagamy w leczeniu niektórych schorzeń pacjentów Poradni Dermatologicznej. Na wizyty zgłaszają się również dzieci i mężczyźni z problemem łuszczycy, łysienia plackowatego, czy bielactwa.

Ponad to od niedawna skuteczność zabiegów wzmacniana  jest Kolagenem Nowej Generacji rodzimej marki Collagen Clinik, który stosowany jest w celu przyspieszenia regeneracji komórkowej. Szeroka oferta  indywidualnnie dopasowanych programów zabiegowych pozwala sprostać problemom zarówno estetycznym jak i chorobowym.

W ramach  Dni Otwartych zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetologa i dietetyka podczas których zasięgnąć będzie można porady w zakresie odchudzania, wyszczuplania i modelowania sylwetki, oraz zabiegów anti-aging.

Konsultacje będą miały miejsce w naszym Centrum Medycznych w dniu 11 maja od godz. 9.00-14.00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, którą można wykonać osobiście w naszym ośrodku bądź telefonicznie pod numerem (68) 386 77 77

Dla wszystkich osób korzystających w tym dniu z naszych konsultacji zapewniamy 20% zniżkę na wybrane w tym dniu zabiegi w stosunku do oferowanej ceny na co dzień*.

*Promocja dotyczy wszystkich zabiegów, które zostaną wybrane do 30 czerwca 2019 roku

W ramach  Dni Otwartych zapraszamy na

BEZPŁATNE KONSULTACJE LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dla osób chcących poprawić mankamenty związane z upływem czasu proponujemy konsultacje lekarza medycyny estetycznej, który w tym dniu wykonywać będzie zabieg toksyną botulinową i wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego w promocyjnej cenie. Ponad to pani doktor będzie wyjaśniać i kwalifikować na inne zabiegi inwazyjne z zakresu medycyny estetycznej.

ZABIEG LIKWIDOWANIA ZMARSZCZEK TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

Iniekcje toksyną botulinową to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg  polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni, likwidując w ten sposób zmarszczki między brwiami, zmarszczki czoła czy wokół oczu.

W ramach Dni Otwartych zapraszamy na zabieg toksyną botulinową w promocyjnej cenie.
Nazwa zabiegu Cena standardowa Cena promocyjna*
1 strefa zabiegowa 600 PLN 399 PLN
3 strefy zabiegowe 1 200 PLN 999 PLN

*Promocja dotyczy wszystkich zabiegów, które zostaną po konsultacji w dniu 11 maja 2019 roku wybrane do 30 czerwca 2019 roku

ZABIEG POWIĘKSZANIA I MODELOWANIA UST KWASEM HIALURONOWYM

Celem zabiegu jest powiększenia i wymodelowania ust w celu przywrócenia lub nadania im objętości oraz przywrócenia nawilżenie, a co za tym idzie odmłodzenie. Jest to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.  Umiejętnie przeprowadzony wyraźnie poprawia atrakcyjność twarzy. Pełne i zmysłowe usta to jeden z  wielu atutów zarówno kobiet jak i mężczyzn.

W zabiegach wypełniania ust stosuje się preparaty na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego, który jest doskonałym środkiem modelującym i poprawiającym nawilżenie. Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie niesie ryzyka uczulenia, ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek człowieka, odpowiada za magazynowanie  wody. Niestety z wiekiem następuje spadek produkcji kwasu hialuronowego, co prowadzi do utraty jędrności i napięcia. Najbardziej proces ten jest zauważalny na ustach, które z czasem tracą swoją objętość.

W ramach Dni Otwartych zapraszamy na zabieg wypełniania ust  w promocyjnej cenie.
Nazwa zabiegu Cena standardowa Cena promocyjna**
wypełnianie ust kwasem hialuronowym 1 200 PLN 999 PLN
1 ml kwasu hialuronowego* 1 200 PLN 999 PLN

* Sugerowane okolice zabiegowe: gładzina, czoło, skroń, cienie pod oczami, okolica oczu, fałd nosowo-wargowe, bruzdy palacza, linie marionetek, kąciki ust i policzki cena zabiegu = x wielokrotność 1 ml

**Promocja dotyczy wszystkich zabiegów, które zostaną po konsultacji w dniu 11 maja 2019 roku wybrane do 30 czerwca 2019 roku

W ramach  Dni Otwartych zapraszamy na

KWALIFIKACJA DO ZABIEGU REWITALIZACJI MIEJSC INTYMNYCH  / IntimaLase

Badania będą miały miejsce w naszym Centrum Medycznych w dniu 11 maja od godz. 9.00-14.00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, którą można wykonać osobiście w naszym ośrodku bądź telefonicznie pod numerem (68) 386 77 77

Dla wszystkich osób korzystających w tym dniu z naszych badań i zakwalifikowanych do zabiegu zapewniamy 50% zniżkę w stosunku do oferowanej ceny na co dzień konsultacji i zabiegu.
Nazwa badania Cena standardowa Cena z 40% zniżką
Konsultacja ginekologiczna i kwalifikacja do zabiegu 150 PLN 75 PLN*
Zabieg rewitalizacji miejsc intymnych u kobiet  / IntimaLase 1 500 PLN 750 PLN**

*Skorzystanie z konsultacji (kwalifikacji) ginekologicznej w dniu 11 maja 2019 roku uprawnia do wykonania zabiegu w cenach promocyjnych w dowolnym, uzgodnionym z lekarzem terminie.

**W przypadku wykonania zabiegu od jego ceny odliczona jest wcześniejsza konsultacja/kwalifikacja.

Zabieg IntimaLase rekomendowany jest kobietom po wielu ciężkich porodach siłami natury, a także tym, które na skutek zaburzeń hormonalnych utraciły radość życia intymnego. To nowoczesna, nieinwazyjna metoda, która polega na pobudzaniu produkcji kolagenu w błonie śluzowej oraz w powięzi wewnątrzmiednicznej. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek poddanych zabiegowi, odmłodzenia oraz przywrócenia fizjologicznego nawilżenia. Poprzez obkurczenie ścianek pochwy u pacjentek znacznie wzrasta komfort podczas zbliżeń intymnych. Procedura jest bezbolesna, a efekty długotrwałe.

W tym dniu konsultacjami służyć będą specjaliści:

lek.med. Julia Łach lek. med. Zygmunt Iciek mgr Agnieszka Żyła, kosmetolog

 

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777