Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

Dary dla Seniorów

 

Przedstawicielka Fundacji Ochrona Zdrowia Opieka i Troska przekazała 2 kartony darów z lekami i opatrunkami medycznymi, które zostaną dostarczone na Ukrainę.

Pomoc dla Seniorów na Ukrainie - tak brzmiał apel zbiórki organizowanej przez Fundację. Głównym celem było wsparcie seniorów na Ukrainie. Wielu z nich musiało opuścić swoje rodzinne domy i przenieść się w głąb kraju. Tam zostali ulokowani w szkołach, halach sportowych i innych ośrodkach. Wierząc, że jest to tylko czasowe rozwiązanie nie zabrali ze sobą swoich leków. Osoby starsze cierpią na wiele chorób przewlekłych i z tego powodu nie zdecydowały sie na opuszczenie kraju. Jedyny sposób, by im pomóc, by pomóc ich rodakom, którzy się nimi opiekują, to dostarczenie środków uśnieżających ból oraz materiałów opatrunkowych.

Dziękujemy mieszkańcom gminy Zbąszyń za okazaną empatię. Dziękujemy farmaceutom z aptek Prima Na Kępie i na Senatorskiej oraz aptece Pod Orłem. Ich rady były bezcenne. Zgromadziliśmy dokładnie to, co osoby starsze potrzebują.


 

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777