Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

Zadanie publiczne 2020

Po miesiącach walki z obostrzeniamy Fundacja Ochrona Zdrowia Opieka i Troska przystępuje do realizacji zadania publicznego współfinansowanego przez gminę Zbąszyń.

Tematem zadania jest

"Aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie się kluczowym elementem zdrowego stylu życia".

Akcja będzie miała charakter głównie edukacyjny i pomocyjny, gdyż niestety poprzenie realizacje wykazały, że świadomość mieszkańców gminy Zbąszyń wciąż wymaga pogłębienia. Przypominamy, że wcześniejsze zadania publiczne dotyczyły szeroko pojętej profilaktyki i diagnostyki w kierunku chorób sercowo-naczyniowych, nowotworów i cukrzycy typu 2. Są to schorzenia przewlekłe, które statystycznie stanowią największe zagrożenie dla Polaków. Wszystkie badania naukowe wykazują, że ogromny wpływ na przedwczesny rozwój tych groźnych chorób ma nieprawidłowy styl życia i odżywiania się. 

Celem tegoroczngo zadania publicznego będzie podnoszenie świadomości wśród najmłodszych, młodzieży i dorosłych wraz z osobami starszymi na temat wpływu zdrowej diety i ruchu.

 

Zapraszamy do zapoznania sie z działaniami zadania oraz do śledzenia postów na stronie Fundacji Ochrona Zdrowia Opieka i Troska.

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777