Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

Lekarze specjaliści i laboratorium diagnostyczne - zasady pracy

 

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich pacjentów, Regionalne Centrum Zdrowia w Zbąszyniu wprowadza szczególne zasady sanitarne przy wizytach w poradniach specjalistycznych oraz w punkcie poboru materiału do badań.

 

 

Szanowni Państwo,

mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów, lekarzy oraz personelu medycznego, prosimy pacjentów i ich rodziny o stosowane się do poniższych zasad:

  1. Co do zasady prosimy o rejestrację telefoniczną do poradni specjalistycznej pod numerem (68) 386 77 77.   W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy rejestrację osobistą.
  2. Punkt poboru działa w godzinach od 7.00-9.30. Pacjenci podchodzą do rejestracji pojedynczo.   
  3. Lekarze specjaliści przyjmują w godzinach od 14.00-18.00
  4. Odbiór wyników badań ma miejsce w godzinach 17.00-18.00
  5. W poradniach specjalistycznych przyjmowani są pacjenci zdrowi. Przed każdą wizytą będzie przeprowadzony pomiar temperatury ciała.
  6. Apelujemy o ograniczenie liczby osób towarzyszących. W miarę możliwości pacjenci są proszeni o samodzielną wizytę w poradni specjalistycznej i punkcie poboru materiału do badań.
  7. Osoby, u których występują objawy grypowe (gorączka, bóle kostno-mięśniowe, kaszel, duszność) proszone są o zgłoszenie tego faktu telefonicznie przed wizytą w poradni i nieprzychodzenie na wizytę do poradni specjalistycznej, oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.
  8. Pacjentów prosimy o przychodzenie do przychodni na wyznaczoną godzinę. Nie ma potrzeby by przychodzili Państwo wcześniej i narażali się na ryzyko infekcji.

Apelujemy o odpowiedzialność i zrozumienie.

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777