Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

11 maja 2019 roku - Dni Otwarte Funduszy Europejskich w RCZ

W dnia 10-12 maja 2019 roku zostały zaplanowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które są elementem kampanii #EUinmyregion pokazującym jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim oraz  wspiera ich promocję. W tym roku udział w VI już edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich zgłosiło także Regionalne Centrum Zdrowia, które przygotowało szereg atrakcji dla pacjentów i odwiedzających naszą placówkę w dniu 11 maja 2019 roku w godzinach 9.00-14.00

 

Możliwość korzystania ze środków Unii Europejskiej jest dla naszego przedsiębiorstwa zagadnieniem priorytetowym. Dotacje nie tylko stwarzają bowiem szansę i dają ogromne perspektywy dotyczące rozwoju, oraz poprawy konkurencyjności Regionalnego Centrum Zdrowia. Przede wszystkim te korzyści przekładają się w sposób wymierny na jakość świadczonych usług medycznych oraz wyrównanie szans w zakresie dostępności mieszkańców naszej gminy i gmin ościennych do wysokospecjalistycznych procedur medycznych i innowacyjnej aparatury medycznej.

Zbąszyń od niedawna za sprawą nowopowstałej infrastruktury badawczej stał się także mocnym punktem na rynku outsourcingowych usług badawczo - rozwojowych dla firm farmaceutycznych, kosmetycznych i weterynaryjnych. Nie ma w zasadzie tygodnia, w którym by nasze laboratorium nie gościło przedstawicieli uznanych krajowych i zagranicznych firm farmaceutycznych, czy też naukowców uczelni wyższych.

Korzystając z Dni Otwartych Funduszy Europejskich, organizowanych w całym kraju, chcemy zaprosić Państwa na przygotowane z tej okazji szczególne atrakcje, które usystematyzowaliśmy zgodnie z otrzymanymi dotacjami unijnymi:

  1. Zdrowie w rękach specjalistów (sprawdź SZCZEGÓŁY)
  2. Dla zdrowia i urody (sprawdź SZCZEGÓŁY)
  3. Nauka dla biznesu (sprawdź SZCZEGÓŁY)

W tym dniu przygotowaliśmy także szereg atrakcji na terenie naszego parkingu, takich jak miasteczko namiotowe czy strefa dla dzieci i młodzieży

ZAPRASZAMY!!!

Regionalne Centrum Zdrowia  Sp. z o.o.

 

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777