Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

Najbardziej zaawansowany system laserowy na świecie dostępny w RCZ

FOTONA jest liderem w produkcji i rozwoju najbardziej zaawansowanych systemów laserowych na świecie. Lasery medyczne Fotona umożliwiają przeprowadzanie szeregu nowoczesnych zabiegów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej, stomatologii oraz chirurgii. Spectrum ich zastosowań jest bardzo szerokie i obejmuje takie zabiegi, jak frakcjonowanie, lipoliza laserowa, czy fotoodmładzanie.

 

Wykorzystywana przez FOTONĘ technologia „fraksel” uważana jest za najbardziej rewolucyjne osiągnięcie techniki laserowej. Zarówno lasery stomatologiczne, jak również każdy lipo laser medyczny wyposażony został w szereg innowacyjnych rozwiązań, zapewniających bezpieczeństwo zabiegów oraz ich doskonałe rezultaty.

Model Lasera Spectro SP zakupiony przez naszą przychodnię w ramach projektu „Rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia w Zbąszyniu poprzez dywersyfikację działalności o innowacyjne procedury medyczne i zmiany organizacyjne”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.1  Rozwój mikroprzedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2007-2013, posiada dwa komplementarne lasery, które pozwalają wykonywać najszerszy zakres zabiegów estetycznych dostępnych w jednym systemie.

Lasery Fotona neodymowo – jagowe Nd:YAG oraz Er:YAG – są nowoczesnymi urządzeniami umożliwiającymi przeprowadzenie szeregu procedur z dziedziny chirurgii, dermatologii oraz medycyny estetycznej.

 

 

Laser Er:YAG Fotony osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Spectro SP jest idealnym narzędziem do szybkiej, zimnej ablacji. W trybie XLP (przedłużonego impulsu) zapewnia najgłębsze termalne efekty. Świetnie sobie radzi w usuwaniu blizn trądzikowych. Jest niezwykle precyzyjnym narzędziem chirurgicznym zdolnym do usuwania mikron po mikronie wszelkich zmian skórnych. Największe na świecie plamki zabiegowe, w połączeniu z łatwymi w użyciu głowicami Fotony, czynią zabiegi jeszcze szybszymi i mniej męczącymi dla pacjenta. Program wygładzania Spectro SP zapewnia głębokie kontrolowane efekty termalne w skórze podczas zabiegów estetycznych.

Laser Nd:YAG Fotony o długich impulsach charakteryzuje się homogeniczną penetracją i niską absorpcją przez chromofory tkanki. Te dwie zalety pozwalają laserowi Nd:YAG sięgać do głębszych struktur bez uszkadzania naskórka, bez względu na typ skóry. System Spectro SP jest doskonałym wyborem dla efektywnego usuwania owłosienia i zabiegów naczyniowych dla wszystkich rodzajów skóry. Skaner Nd:YAG pozwala pracować szybciej i bardziej efektywnie.

Laser Fotona Spectro SP dzięki najwyższej mocy i zaawansowanemu systemowi bezpieczeństwa jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku.

PIERWSZE ZABIEGI WYKONYWANE TYM NOWOCZESNYM URZĄDZENIEM DOSTĘPNE JUŻ OD GRUDNIA W REGIONALNYM CENTRUM ZDROWIA.

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777