O nas

fizjoterapeuta Paweł Grajewski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Entuzjasta medycyny wschodu, student Wrocławskiej Akademii Akupunktury i Medycyny Naturalnej, kwalifikowany dietetyk, naturopata oraz trener przygotowania motorycznego uznany przez międzynarodową australijską organizację Australian Strength and Conditioning Association.

 

W swojej pracy skupia się na odpowiednim podejściu do pacjenta oraz analizie bólu określonej części ciała w odniesieniu do całego jego funkcjonowania. Uważa, że organizm ludzki to system naczyń połączonych i wzajemnie ze sobą oddziałujących. Ciało musi współpracować z głową, która odpowiada za emocje i odwrotnie, dlatego tak ważnym jest, aby zadbać o te dwa elementy jednocześnie. Holistycznie podejście do pacjenta daje mu wysoką skuteczność i precyzje działania. Szeroki wachlarz technik oraz łączenie medycyny klinicznej wraz z medycyną chińską, umożliwia dobranie spersonalizowanej terapii do pacjenta w celu normalizacji napięcia i przywrócenia homeostazy jego organizmu. Stosowanie niekonwencjonalnych metod pozwala mu na leczenie różnego rodzaju stanów patologicznych i dolegliwości.

Pracował w polskich i zagranicznych placówkach medycznych oraz współpracował przez 4 lata z drużynami sportowymi na najwyższym poziomie m.in. przygotowując zawodników do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Doświadczenie zdobywał w:

  • Polskiej Olimpijskiej Kadrze plażowej piłki siatkowej
  • Chińskiej Olimpijskiej Kadrze kanadyjkarzy
  • Polskiej Olimpijskiej Kadrze kajakarek
  • Klubie FC Porto w Portogualii
  • Sportowej klinice „Millenium” na Malcie
  • Klinice „CoreClinic” w Poznaniu
  • Szpitalu: Centro Hospitalar e Universitário de Coimbra w Portugalii
  • Szpitalu: Hospital Pediátrico de Coimbra w Portugalii

Specjalizuje się w ortopedii, neurologii, urazach sportowych, leczeniu niekonwencjonalnym. Pracuje z dziećmi od 5 r.ż. korygując ich wady postawy, zwyrodnienia, przykurcze.

 

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777