Informacje

2016 październik

Bezpłatne konsultacje z medycyny estetycznej

 

 

Regionalne Centrum Zdrowia zaprasza w sobotę 15 października 2016 roku od godziny 9.00 na bezpłatne konsultacje lekarskie przed zabiegami medycyny estetycznej oraz laseroterapią. W ramach promocji każdy jej uczestnik ma możliwość jednorazowego skorzystania z bezpłatnej konsultacji lekarza medycyny estetycznej oraz zniżki na dowolny zabieg realizowany w Regionalnym Centrum Zdrowia.

 

Nasi lekarze i specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z medycyną estetyczną. Konsultacja jest darmowa, nawet w przypadku, gdy nie skorzystają Państwo z żadnego zabiegu. Nie mniej każdy pacjent, który w tym dniu skorzysta z porad specjalisty, będzie upoważniony do 20-proc. zniżki z tytułu zabiegu medycyny estetycznej, a w przypadku zabiegu dotyczącego wysiłkowego nietrzymania moczu aż 30 proc. Aby zapisać się na konsultacje, należy zarejestrować się osobiście w siedzibie Regionalnego Centrum Zdrowia, Zbąszyń, ul. Na Kępie 3 lub  zadzwonić pod numer telefonu 68 386 77 77.

Sekretem szczęścia jest piękno, zdrowie i młodość. Cóż może bardziej uszczęśliwić kobietę niż wygrana w walce z upływającym czasem. Zafunduj swojej skórze podróż w czasie za sprawą naszych zabiegów i zostań twarzą szczególnej promocji pod nazwą METAMORFOZY.

METAMORFOZY Regionalnego Centrum Zdrowia to spektakularny program odnowy, w którym pokazujemy jej uczestniczkom krok po kroku jak najlepiej dbać o swoją urodę i stylizację, aby wyglądać olśniewająco bez względu na wiek. W akcji może wziąć udział każda z pań, która skorzysta wcześniej z bezpłatnych konsultacji i zgłosi swoje uczestnictwo w PROGRAMIE METAMORFOZY.  Spośród zgłoszeń – w sposób losowy - wybierzemy szczęśliwe laureatki, które otoczymy bezpłatnym wsparciem specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologów i stylistów. Wielki finał programu planowany jest na grudzień bieżącego roku. Ty możesz być twarzą tego finału!

Bezpłatnych konsultacji w tym dniu udzielą:

  • dr n. med. Marek Rodzeń, chirurg udzieli indywidualnych porad w zakresie medycyny estetycznej i laseroterapii.
  • lek. med. Zygmunt Iciek, ginekolog rozwieje pytania i udzieli wyczerpujących informacji na temat laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.
  • Agnieszka Żyła, kosmetolog wskaże jak najlepiej zadbać o swoją cerę i ciało, pomoże dobrać właściwe zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnej technologii dostępnej w Regionalnym Centrum Zdrowia
  • Anna Kaczmarek, dietetyk po analizie budowy i składu ciała poda najlepsze rozwiązania prowadzące do osiągnięcia optymalnej wagi i samopoczucia.
  • Katarzyna Wodecka, podolog wskaże jak zadbać o Twoje stopy by stanowiły właściwą podstawę dla naszego zdrowi i urody.

 


Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777