Informacje

2015 maj

 

W dniu 16 maja 2015 roku organizujemy dla Państwa kolejną Białą Sobotę w godzinach 9.00-14.00, podobnie jak poprzednio profilowaną dla kilku grup docelowych. Jak zawsze tak i w tym przypadku liczba miejsc jest ograniczona, a bezpłatna wizyta zarówno u lekarzy specjalistów jak i fizjoterapeuty winna być poprzedzona wcześniejszą osobistą lub telefoniczną rejestracją pod numerem (68) 386 77 77.

W tym dniu zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zapoznać się z nowym zabiegiem - ukierunkowanym na walkę z bólem – tzw. terapię falą uderzeniową, wprowadzaną w ramach naszej Poradni Ortopedycznej oraz skorzystać w tym zakresie z bezpłatnej konsultacji lek. med. Marka Łagody - specjalisty ortopedii i traumatologii.

Więcej o zabiegu przeczytasz klikając TUTAJ

Zapraszamy także przyszłe mamy i panie na badania USG prenatalne oraz USG Doppler Ginekologiczne dotyczące różnicowania guzów jajnika oraz diagnostyki guzów macicy. Badania prowadzić będzie doświadczony lekarz specjalista ginekolog – dr n. med. Rafał Iciek.

Więcej o badaniu przeczytasz klikając TUTAJ

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom będą dostępne w tym dniu także bezpłatne konsultacje w zakresie medycyny estetycznej. Konsultacji udzielać będzie lek. med. Monika Łącka, specjalista chorób wewnętrznych, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, która zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną i rozpowszechnianiem zdrowego trybu życia.

Poradnia Medycyny Estetycznej obejmuje zabiegi nieinwazyjne lub o niewielkim stopniu inwazyjności, których wyłącznym lub głównym celem jest poprawa fizycznej atrakcyjności pacjenta. Oferujemy szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych podkreślających naturalne piękno i rysy pacjenta. Kładziemy nacisk na działania profilaktyczne dotyczące ochrony i starzenia się skóry, stosowane zabiegi odmładzają i rewitalizują, a także odżywiają skórę. To miejsce dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych.


Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777