Informacje

2014 wrzesień/październik

Z końcem października ubiegłego roku Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Zbąszyniu przyjęło pierwszego pacjenta w ramach swoich poradni lekarzy specjalistów. Przez ten niespełna rok zaufało nam już ponad 2200 pacjentów! Uznanie naszych pacjentów zawdzięczamy połączeniu doświadczenia i umiejętności naszych lekarzy, personelu przychodni oraz pracowników laboratoriów medycznych, a także nowoczesnej technologii i diagnostyce, którą regularnie wprowadzamy do przychodni.

Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni oraz pragniemy podziękować za okazanie nam zaufania i fakt, że powierzyliście swoje zdrowie w nasze ręce. Wasze zdrowie i zadowolenie z naszych usług są dla nas najwyższym celem. Mamy nadzieję, że nasze dzisiejsze starania przełożą się na pozyskanie satysfakcjonującego kontraktu z NFZ (zgodnie z terminarzem od 2016 roku), co umożliwi nam spełnienie Państwa oczekiwań także w zakresie bezpłatnej opieki lekarzy specjalistów.

Od początku funkcjonowania Regionalnego Centrum Zdrowia w Zbąszyniu - Spółka świadomie i odpowiedzialnie angażuje się także w działania na rzecz społeczności lokalnej. Tradycją stały się już Białe Soboty organizowane raz na kwartał, w ramach których pacjenci Centrum mogą bezpłatnie skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów. Działania te za każdym razem były profilowane do różnych grup odbiorców. RCZ chce w ten sposób sprostać oczekiwaniom i potrzebom wszystkich mieszkańców gminy Zbąszyń i gmin okolicznych.

Nie inaczej chcemy świętować naszą rocznicę. Tym razem „Białą Sobotę” organizowaną w dniach 27 września i 4 października 2014 roku kierujemy do różnych grup wiekowych.

 

ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA BEZPŁATNE BADANIA Z OKAZJI 1 ROKU DZIAŁALNOŚCI RCZ

Bezpłatne badanie densytometryczne dla 100 kobiet po 55 roku życia, które do tej pory nie leczyły się na osteoporozę więcej informacji...

Bezpłatna spirometria dla pacjentów 18+. Zapraszamy chorych na astmę, cierpiących na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP), szczególnie tych pacjentów, którzy w ciągu ostatniego roku przeszli zaostrzenie stanu zdrowia.

wkrótce więcej informacji..

Zapraszamy na badania profilaktyczne USG stawów biodrowych u dzieci. Badanie takie powinno być wykonane u każdego dziecka najlepiej do 4 tyg. życia. Badanie pozwala szybko i bezboleśnie wykryć wrodzoną dysplazję stawów biodrowych, która statystycznie występuje u 4 dzieci na 100 badanych. Nie wykryta w porę dysplazja powoduje kalectwo i związana jest z długim i ciężkim dla dziecka leczeniem, wykryta w porę daje największe szanse na wyleczenie przy stosunkowo najmniejszej uciążliwości dla dziecka.
Badanie USG bioderek bedzie wykonane przez naszego lekarza ortopedę, który w przypadku wykrycia dysplazji zajmie się dalszym leczeniem.

wkrótce więcej informacji..
Wszystkich naszych pacjentów zapraszamy na bezpłatne konsultacje w ramach Poradni Dietetycznej Regionalnego Centrum Zdrowia  wkrótce więcej informacji..
W trakcie Białej Soboty pacjenci będą mogli także wykonać bezpłatne badanie ekg i ciśnienia w Pracowni Kardiologicznej.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH  DO SKORZYSTANIA Z BEZPŁATNYCH BADAŃ W DNIACH  27.09.2014 ORAZ 4.10.2014 W GODZINACH 9.00-14.00

WYMAGANA REJESTRACJA TELEFONICZNIE (68) 386 77 77 LUB OSOBIŚCIE ZBĄSZYŃ, UL. NA KĘPIE 3

więcej informacji..
PONADTO:    
Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z przetestowanej przez naszych pacjentów metody pozbycia się zbędnego "tłuszczyku". Nasi pacjenci będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji cenowej na innowacyjny zabieg kriolipolizy więcej informacji..

ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA BEZPŁATNE BADANIA Z OKAZJI 1 ROKU DZIAŁALNOŚCI RCZ


Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777