O nas

Punkt poboru materiału do badań

Na terenie Regionalnego Centrum Zdrowia funkcjonuje punkt poboru materiału do badań, który obsługuje firma Medica Sp. z o.o.

Punkt jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 -10.00

Zakres badań wykonywanych w naszym laboratorium oprócz oznaczeń rutynowych, obejmuje również specjalistyczne badania z zakresu immunologii, oznaczeń hormonalnych, diagnostyki chorób zakaźnych, markerów nowotworowych i przemiany kostnej.

Badania wykonywane przez firmę Medica wyróżnia wysoka jakość i wiarygodność oraz przystępna cena.

Nad prawidłowym funkcjonowaniem laboratorium czuwa osoba z drugim stopniem specjalizacji z diagnostyki laboratoryjnej, która jest jednocześnie kierownikiem specjalizacji młodych adeptów sztuki laboratoryjnej. Firma prowadzi skomputeryzowaną bazę danych opartą na nowoczesnych wzorcach organizacji niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Laboratorium wykonuje badania używając nowoczesnej zautomatyzowanej aparatury medycznej, tworzy profesjonalny i doświadczony zespół gotowy sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą pakietów, które ułatwiają nie tylko poruszanie się w gąszczu badań, ale jak to w pakiecie oferują niższą cenę. Dostępne są na naszej stronie.

 

Oferta pakietów została przygotowana na podstawie informacji zawartych na stronie Medica laboratoria medyczne.

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777