Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

Miło nam powitać nowego lekarza w Poradni Urologicznej

Miło nam poinformować, że nasz zespół w ramach Poradni Urologicznej wzmocnił lek. med. Adam Guźniczak. Pan doktor będzie przyjmować w czwartki. Na pierwsze konsultacje zapraszamy w dniu 15.11.2018 roku.

Lek. med. Adam Guźniczak jest absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z 2000 roku. W 2012 roku ukończył specjalizację z Urologii z Europejskim certyfikatem FEBU.

Członek Towarzystw Naukowych takich jak Europejska Sekcja Urologów oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Na co dzień pracuje na oddziale Urologicznym w Szpitalu w Puszczykowie. Specjalizuje się w największych i najtrudniejszych zabiegach uroonkologicznych oraz przezskórnym usuwaniu kamieni z nerek PCNL. Leczy schorzenia urologiczne tj: zapalenia prostaty, stercza, zakażenia układu moczowego, kamica układu moczowego, torbiele, choroby zewnętrznych narządów płciowych, krwiomocz, nietrzymanie moczu i wiele innych.

Pan doktor cieszy się dużą sympatią i szacunkiem wśród swoich pacjentów. Jego empatia, cierpliwość i pozytywne nastawienie w parze z olbrzymim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do chorego sprawiają, że grono zadowolonych pacjentów nieustannie rośnie.

W zakres usług Pana Doktora w Poradni Urologicznej  RCZ wchodzą:

  • konsultacje lekarskie
  • badanie USG (gruczołu krokowego, nerek)
  • drobne zabiegi urologiczne

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji telefonicznej lub osobiście.

 

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777