Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

Odmładzanie, wyszczuplanie i inne zabiegi hybrydowe w medycynie estetycznej

Najnowsze trendy w kosmetologii i medycynie kosmetycznej wskazują, że łączenie różnych technik zabiegowych prowadzi do szybszego osiągnięcia zamierzonych rezultatów zarówno w technikach odmładzających jak i wyszczuplających. 

Zabiegi hybrydowe to indywidualny program stworzony specjalnie pod klienta. Nie ma jednego urządzenia likwidującego wszystkie problemy. Nie ma jednego skutecznego zabiegu medycyny estetycznej przeznaczonego dla każdego. Przed ustaleniem jakimi metodami zlikwidujemy nadmiar lokalnej tkanki tłuszczowej , albo wygładzimy zmarszczki, bądź pojędrnimy dany obszar powinna być przeprowadzona wnikliwa rozmowa z klientem. 

W Poradni Medycyny Estetycznej  konsultacji odnośnie zabiegów na twarz i ciało przeprowadza kosmetolog Agnieszka Żyła. "Najważniejsze jest dobranie odpowiedniego zabiegu, tak by był on komfortowy dla klienta/ki i faktycznie zadziałał. Na początku należy jasno wytłumaczyć na czym polega zabieg, jakie są przeciwwskazania i co powinien zrobić klient/ka, aby zwiększyć jego skuteczność. Redukując nadmiar lokalnej tkanki tłuszczowej mam do dyspozycji aż 4 urządzenia wykorzystujące różne metody fizykalne. Zabiegi dobierane są indywidualnie pod klienta/kę. Małoinwazyjne procedury należy przeprowadzać w seriach (co tydzień, lub co miesiąc). Często mieszamy metody, by zwiększyć i przyspieszyć efekty. Ponadto uświadamiam swoich klientów, że walcząc o swoją figurę powinni zasięgnąć porady dietetyka i zastosować się do jego zaleceń. Często kieruję osoby do fizjoterapeutki na masaż limfatyczny, albo terapię manualną, by usunąć obrzęki i usprawnić drenaż. Tylko kompleksowe podejście do tematu pozwala osiągnąć widoczne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie" 

W Regionalnym Centrum Zdrowia wykonywane są zabiegi na ciało:

  • KRIOLIPOLIZA - miejscowe schładzanie w celu redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej
  • EXILIS  - energia wysokiej częstotliwości modeluje, pojędrnia i wyszczupla
  • EAT SKIN SHOCK SYSTEM - fala elektroakustyczna  likwiduje cellulit i redukuje rozstępy
  • KARBOKSYTERAPIA - zabiegi z wykorzystaniem CO2 zmniejszające cellulit
  • RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWA - silny lifting, redukcja rozstępów i blizn

W Poradni Medycyny Estetycznej wykonywane są również zabiegi  na problemy skórne typu:

- utrata jędrności skóry - termolifting

- redukcja zmarszczek, przebarwień (zabiegi anti-aging)

- lifting opadających powiek

- redukcja cieni pod oczami

- łysienie

- bielactwo, łuszczyca, łysienie plackowate

Każdy, kto chciałby zasięgnąć więcej informacji w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, metod wyszczuplania, odmładzania może skorzystać z darmowych konsultacji kosmetologa w Regionalnym Centrum Zdrowia. Zapraszamy do kontaktu z rejestracją w celu umówienia wizyty.

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777