Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

Grafi pracy lekarzy w kwietniu 2018

Choć pogoda za oknem nie wskazuje na wiosnę nasze nastroje poprawiają zbliżające się Święta Wielkanocne. To przełomowy moment w roku. Dla wielu z nas rozpoczyna się czas zadbania o własne zdrowie, sylwetkę i samopoczucie. W Regionalnym Centrum Zdrowia wśród pacjentów wyraźnie widać poruszenie. Zwłaszca w poradni medycyny estetycznej. Ale nie tylko. Nasi pacjenci coraz śmielej wdrażają profilaktykę zdrowotną. Obserwujemy zgłaszanie się na regularne coroczne kontrole do lekarzy specjalistów. Właściwe zachowania pacjentów, odpowiednia dieta, styl życia i kontrola swojego stanu zdrowia zaowocuje dobrym samopoczuciem i kondycją na długie lata.

Sukces ostatniej Białej Soboty utwierdza nas, że szerzenie prozdrowotnych zachowań wśród mieszkańców gminy Zbąszyń ma sens.

Wszystkich, którzy jeszcze nie skontrolowali stanu swojego zdrowia i odkładają umówienie się na wizytę, informujemy, że kwiecień to doskonały czas, by nadrobić zaległości. Poniżej zamieszczamy harmonogram przyjęć lekarzy i specjalistów.

Grafik pracy lekarzy w KWIETNIU 2018r. część Iczęść II

 

Źródło zdjęcia głównego: Zaprojektowane przez Freepik

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777