Nawiguj do: Aktualności
Aktualności

Zakończenie Zadania Publicznego "Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku działań dla zdrowego serca ..."

Dobiega końca Zadanie Publiczne realizowane przez Fundację Ochrona Zdrowia, Opieka i Troska i współfinansowane przez Gminę Zbąszyń.

Zadanie publiczne pn. „ Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku działań dla zdrowego serca osób starszych” realizowane było przez Fundację Ochrona Zdrowia Opieka i Troska, współfinansowane ze środków Urzędu Miasta i Gminy Zbąszyń. Rozpoczęło się w lutym 2017 roku i trwało 11 miesięcy. 

Założeniem działań zadania publicznego było opracowanie promocji, która spełniała trzy funkcje: edukacyjną, informacyjną i profilaktyczną. W tym celu powstał panel wykładowy i konsultacyjny wraz z badaniami diagnostycznymi w kierunku chorób serca.

Dziękujemy za zaufanie i aktywne uczestnictwo osobom zakwalifikowanym. Jesteśmy przekonani, że zarówno ich świadomość jak i wiedza z zakresu profilaktyki w kierunku zdrowego serca znacznie wzrosła. Mamy nadzieje, że wszelkie zalecenia mające na celu eliminację czynników zagrożenia będą respektowane w przyszłości, co zaowocuje dobrym samopoczuciem.

Dziękujemy również dr n.med. Andrzejowi Sieńko i pani dietetyk Annie Kaczmarek za ciekawe prelekcje, konsultacje, badania i ukierunkowanie naszych uczestników na zdrowy styl życia. Podziękowania składamy również pani Magdalenie Rybickiej-Wachowskiej trenerowi Nordic Walking`u, która swoim zaangażowaniem rozruszała całą grupę, oraz pielęgniarce kardiologicznej Magdalenie Łukaszewskiej za opiekę medyczną w trakcie zajęć sportowych. 

Przypominamy wszystkie etapy zadania publicznego.

 

RCZ logo

Regionalne Centrum Zdrowia
Sp. z o.o. w Zbąszyniu,


ul. Na Kępie 3
64-360 Zbąszyń

tel. (68) 38 67 777

Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Na Kępie 3,
64-360 Zbąszyń
NIP: 788-199-54-68
tel. (68) 38 67 777